Корпоративні фінанси


Досвідчені юристи групи компаній «МАКСИМУМ-КАПІТАЛ» нададуть практичну та консультаційну підтримку клієнта при роботі на фондовому ринку з усіх питань, починаючи від реєстрації компанії, емісії акцій, представництва в судах, допомога у проведенні зборів акціонерів, а також простежать за правильним оформленням необхідних документів.


Ми знаємо нюанси будівельного бізнесу, володіємо знаннями в галузі фінансів та юриспруденції, не боїмося відповідальності, у нас є необхідний досвід щоб вирішувати складні завдання. Наші фахівці готові надати практичну та консультаційну підтримку клієнтам за напрямками реалізації будівельних проектів, простежать за правильним оформленням необхідних документів та точним і своєчасним дотриманням всіх передбачених законодавством процедур, а також нададуть практичну допомогу в реєстрації емісії облігацій, ПІФ, КІФ та інших інструментів які застосовуються в процесі реалізації об'єктів будівництва.


Ми здійснюємо представництво інтересів клієнта в НКЦПФР на всьому протязі процесу реєстрації випуску цінних паперів та обслуговування.


Клієнти групи компаній «МАКСИМУМ-КАПІТАЛ» завжди можуть розраховувати на кваліфіковане юридичне обслуговування Вашого бізнесу.

Made in Svit